Zespół

Piotr Kawczyński

Piotr Kawczyński

Zajmuję się szeroko pojętym bezpieczeństwem informacji od ponad 12 lat. Posiadam uprawnienia audytora wiodącego oraz audytora wewnętrznego w zakresie Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z normą 27001. Jestem członkiem rzeczywistym Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz członkiem stowarzyszonym ISSA Polska. Posiadam upoważnienie dostępu do informacji niejawnych z klauzulą „poufne”.W FORSAFE jestem odpowiedzialny za nawiązywanie współpracy oraz obsługę klientów, zarządzanie działalnością Spółki, a także za wdrożenia systemów ochrony danych osobowych, jak również proces przygotowania i certyfikacji systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Pełnię funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji w kilkunastu podmiotach na terenie całej Polski. Biorę udział w licznych wydarzeniach branżowych związanych z tematyką bezpieczeństwa informacji jako prelegent.
Od 2013r. jestem wykładowcą na Podyplomowym Studium Ochrony Danych Osobowych, organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz ABW.

Jestem pasjonatem rozwiązań informatycznych dostarczanych w modelu cloud oraz urządzeń mobilnych. Wolne chwile spędzam uprawiając ultramaratony górskie, jazdę na rowerze szosowym oraz podróżując. Wspieram Fundację Połączeni Pasją oraz Fundację Pomocy Młodym Diabetykom w Łodzi, którą reprezentuję w zawodach biegowych.


Katarzyna Cieślak

Katarzyna Cieślak

Posiadam wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętym bezpieczeństwie informacji. Jestem absolwentką Podyplomowego Studium Ochrony Danych Osobowych, organizowanego przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz ABW. Dysponuję również uprawnieniami audytora wewnętrznego w zakresie Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z normą 27001.W FORSAFE jestem odpowiedzialna za kompleksowe organizowanie i koordynowanie działań administracyjnych Spółki, utrzymywanie relacji z kontrahentami, a także za koordynację projektów polegających na wdrożeniu systemów ochrony danych osobowych.

Pełnię funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji w kilkunastu podmiotach na terenie całej Polski. Prowadzę liczne szkolenia z tematyki ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.

Gościnnie prowadzę wykłady na Podyplomowym Studium Ochrony Danych Osobowych, organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz ABW.

Wolne chwile spędzam aktywnie z rodziną – podróżujemy, jeździmy na rowerze oraz pływamy. Dodatkowo pochłaniam duże ilości interesujących książek, w szczególności kryminały, biografie i literaturę faktu.


Katarzyna Kaźmierczak-Kuśmierska

Katarzyna Kaźmierczak-Kuśmierska

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie Politechniki Łódzkiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania ze specjalnością Finanse i Rachunkowość. Posiadam długoletnie doświadczenie w podmiotach gospodarczych na stanowisku Office Manager. Zdobyłam nagrodę w kategorii Best Support. Ukończyłam z wyróżnieniem certyfikowane szkolenie pt.: “Obowiązki i uprawnienia ABI wobec organizacji i podmiotów zewnętrznych”. Wypełniam obowiązki Zastępcy Administratora Bezpieczeństwa Informacji w kilku podmiotach na terenie województwa łódzkiego.W FORSAFE jestem odpowiedzialna za przeprowadzanie audytów formalno-prawnych, opracowywanie dokumentacji przetwarzania i ochrony danych osobowych, w tym polityk bezpieczeństwa danych osobowych oraz przygotowywanie upoważnień, oświadczeń, ewidencji, prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych dostosowanych do specyfikacji sektora i potrzeb indywidualnego Klienta.

Moje zainteresowania koncentrują się wokół nauki empirycznej, jaką jest medycyna, przede wszystkim w zakresie kardiochirurgii. Lubię długie spacery i piesze wędrówki, podczas których cieszę się możliwością spotkania z naturą i odkrywaniem tego, co nieznane.


Alicja Kawczyńska

Alicja Kawczyńska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Prawa i Administracji. Posiadam długoletni staż pracy w instytucjach finansowych na stanowiskach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta.W FORSAFE jestem odpowiedzialna za obsługę spraw biura, organizowanie spotkań i wydarzeń, kontakty z partnerami oraz potencjalnymi klientami.

Wolny czas spędzam na lekturze literatury krajoznawczo-turystycznej oraz na wędrówkach górskich.


Mateusz Widziszewski

Mateusz Widziszewski

Ukończyłem studia licencjackie i magisterskie Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Prawa i Administracji ze specjalizacją Administracji Gospodarczej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie związane z obsługą biura kancelarii prawnej, klienta biznesowego oraz opracowywaniem dokumentacji zdobyte w sektorze publicznym i prywatnym. Ukończyłem certyfikowane szkolenie pt.: “Praktyczne aspekty ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa”. Wypełniam obowiązki związane z przygotowaniem dokumentacji przetwarzania i ochrony danych osobowych.W FORSAFE zajmuję się przeprowadzaniem audytów formalno-prawnych, opracowaniem i przygotowaniem dokumentacji przetwarzania i ochrony danych osobowych w tym upoważnień, oświadczeń, ewidencji oraz ich aktualizacją, a także prowadzeniem szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Moje zainteresowania to urbanistyka oraz procesy związane z zagospodarowaniem przestrzeni miast. Pasjonuje mnie powstająca przestrzeń miejska. Wolne chwile spędzam aktywnie, grając amatorsko w siatkówkę oraz uprawiając biegi terenowe.


Joanna Smoleńska

Joanna Smoleńska

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Posiadam długoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu szeroko rozumianych nauk ekonomicznych oraz z obszaru HR.W FORSAFE jestem odpowiedzialna za opracowywanie dokumentacji przetwarzania i ochrony danych osobowych, w tym polityk bezpieczeństwa danych osobowych oraz przygotowywanie upoważnień, oświadczeń, ewidencji, prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych dostosowanych do potrzeb indywidualnego Klienta. Czas wolny spędzam jeżdżąc konno, czytając książki, próbuję także wspinaczki.


Piotr Kawczyński

Piotr Kawczyński

Katarzyna Cieślak

Katarzyna Cieślak

Katarzyna Kaźmierczak-Kuśmierska

Katarzyna Kaźmierczak-Kuśmierska

Alicja Kawczyńska

Alicja Kawczyńska

Mateusz Widziszewski

Mateusz Widziszewski

Joanna Smoleńska

Joanna Smoleńska

NEWSLETTER

email marketing powered by FreshMail

email marketing powered by FreshMail