Obowiązek informacyjny rodo

12 sty 2023

10-lecie FORSAFE


Od dekady dbamy o Wasze bezpieczeństwo!

Nieprzerwanie od 10 lat jesteśmy obecni na polskim rynku świadcząc usługi z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych. Minione lata to nie tylko historia konsekwentnego i systematycznego rozwoju, ale także budowania trwałych relacji, ciągłych inspiracji oraz uświadamiania naszych klientów dlaczego ochrona informacji jest tak ważna w każdej z organizacji!

Minione 10 lat to czas, który obfitował w szereg interesujących spotkań, konferencji, szkoleń oraz promocji, podczas których stawialiśmy szczególny nacisk na merytoryczność oraz poruszanie zagadnień z zakresu ochrony danych, które sprawiają interpretacyjną trudność w praktycznym zastosowaniu. To wszystko nie byłoby jednak możliwe bez wspaniałych ludzi, którzy tworzą wyjątkowy zespół oraz atmosferę, a także bez Was- najlepszych klientów! Z okazji jubileuszu 10-lecia firmy pragniemy podziękować Wam za wiele lat wyjątkowej i owocnej współpracy.

10 lat istnienia FORSAFE

W 2013 roku firma Forsafe rozpoczęła swoją działalność. Od samego początku koncentrowaliśmy się na najwyższej jakości świadczonych usług, a także dbaliśmy o satysfakcję Klientów. W ciągu dekady dwukrotnie zmienialiśmy siedzibę firmy, poszerzając nasz zespół, jak i ofertę handlową z uwagi na stale rosnące potrzeby związane z obsługą oraz transformacją wymagań prawnych.

Przeprowadziliśmy ponad 200 audytów i wdrożeń SZBI oraz ODO, a także przeszkoliliśmy ponad 18 500 osób. Nasz zespół tworzą eksperci dziedzinowi, konsultanci oraz specjaliści z szeroką wiedzą teoretyczną popartą wieloletnią praktyką, zarówno w obszarze organizacyjno-prawnym, jak i teleinformatycznym. W naszej działalności stawiamy na specjalizację i ciągle dążymy do podnoszenia wiedzy oraz osiągnięcia pozycji lidera na rynku.

Cele i Wartości firmy

Misja naszej firmy opiera się na wspieraniu biznesu, zapewniając profesjonalne usługi w obszarze przetwarzania i ochrony danych osobowych. Przewodnim hasłem, którym kierujemy się od wielu lat jest: Bezpieczeństwo ponad wszystko. Sposób w jakimi myślimy i działamy definiują nasze trzy najistotniejsze cele:

Jakość– element ten nie podlega żadnym kompromisom i występuje przy każdym etapie wykonywanej przez nas działalności.

Terminowość– trzymamy się wyznaczonych terminów, również w przypadku zleceń realizowanych pod presją czasu.

Zaangażowanie– nasza pasja oraz wiedza pozwalają na pracę pełną zaangażowania nad zadowoleniem klienta, zarówno na etapie realizacji, jak i w fazie powykonawczej.

Jubileusz 10-lecia działalności Forsafe

Okrągła rocznica założenia firmy Forsafe to okazja do wspomnień, dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć, jak i inspiracja do podejmowania i wdrażania planów na najbliższą przyszłość. Okrągła rocznica to także okazja do świętowania. Poza wewnętrznymi spotkaniami firmowymi, pragniemy dzielić się radością także z Wami. W związku z tym przygotowaliśmy m.in. rabaty na oferowane przez nas materiały i usługi oraz konkurs z nagrodami dla naszych obecnych i potencjalnych klientów. Zapraszamy również na specjalne wydanie webinarów  z cyklu Środy dla IOD’y  oraz na wyjątkowy webinar dedykowany naszemu jubileuszowi. Zwieńczeniem naszych działań w związku z 10-leciem firmy będzie doskonale Wam znany Konwent Ochrony Danych i Informacji, który w tym roku będzie miał swoją 12 edycję!