Obowiązek informacyjny rodo

O nas

Poznajcie nas!

Jesteśmy niezależną spółką audytorską i doradczą świadczącą wysokiej jakości usługi z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych przy zachowaniu zgodności z przepisami prawa, standardami wynikającymi z norm branżowych oraz dobrymi praktykami. Nasz zespół tworzą eksperci dziedzinowi, konsultanci oraz specjaliści z szeroką wiedzą teoretyczną popartą wieloletnią praktyką, zarówno w obszarze organizacyjno-prawnym, jak i teleinformatycznym. W naszej działalności stawiamy na specjalizację i ciągle dążymy do podnoszenia wiedzy oraz osiągnięcia pozycji lidera na rynku.

Trzy cechy, które są dla nas istotne:

1. Jakość – element, który nie podlega żadnym kompromisom na każdym etapie wykonywanej przez nas działalności.

2. Terminowość – realizujemy usługi przy zachowaniu wymaganych terminów również w przypadku zleceń realizowanych pod presją czasu.

3. Zaangażowanie – nasz zespół pracuje z największym zaangażowaniem nad zadowoleniem klienta aby uzyskać uznanie i sprostać stawianym oczekiwaniom zarówno na etapie realizacji jak i w fazie powykonawczej.

Jako profesjonalny podmiot posiadamy ubezpieczenie o odpowiedzialności cywilnej oraz wdrożone standardy bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych. We współpracy stosujemy pisemne umowy poufności i powierzenia przetwarzania danych.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu.

Zespół

Piotr Kawczyński

więcej

Katarzyna Cieślak

więcej

Katarzyna Kaźmierczak-Kuśmierska

więcej

Alicja Kawczyńska

więcej

Mateusz Widziszewski

więcej

Dariusz Dobosz

więcej

Sylwia Charzyńska

więcej

Joanna Talaga-Glińska

więcej

Aleksandra Polit

więcej

Mariola Widulińska

więcej

Współpraca

Forsafe jest niezależnym podmiotem powstałym jako odpowiedź na potrzeby płynące z różnych sektorów rynkowych w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych.