Obowiązek informacyjny rodo

O nas

Poznajcie nas!

Jesteśmy niezależną spółką audytorską i doradczą świadczącą wysokiej jakości usługi z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych, przy zachowaniu zgodności z przepisami prawa, standardami wynikającymi z norm branżowych oraz dobrymi praktykami. Nasz zespół tworzą eksperci dziedzinowi, konsultanci oraz specjaliści z szeroką wiedzą teoretyczną popartą wieloletnią praktyką, zarówno w obszarze organizacyjno-prawnym, jak i teleinformatycznym. W naszej działalności stawiamy na specjalizację i ciągle dążymy do podnoszenia wiedzy oraz osiągnięcia pozycji lidera na rynku.

Trzy cechy, które są dla nas istotne:

1. Jakość – element, który nie podlega żadnym kompromisom na każdym etapie wykonywanej przez nas działalności.

2. Terminowość – realizujemy usługi przy zachowaniu wymaganych terminów, również w przypadku zleceń realizowanych pod presją czasu.

3. Zaangażowanie – nasz zespół pracuje z największym zaangażowaniem nad zadowoleniem klienta, aby uzyskać uznanie i sprostać stawianym oczekiwaniom zarówno na etapie realizacji, jak i w fazie powykonawczej.

Jako profesjonalny podmiot posiadamy ubezpieczenie o odpowiedzialności cywilnej oraz wdrożone standardy bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych. We współpracy stosujemy pisemne umowy poufności i powierzenia przetwarzania danych.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu.

Zespół

Piotr Kawczyński

więcej

Katarzyna Kawczyńska

więcej

Luiza Flazińska – Kubiak

więcej

Łukasz Łopata

więcej

Kamil Wojciechowski

więcej

Sylwia Charzyńska

więcej

Katarzyna Bogołembska

więcej

Aleksandra Polit

więcej

Mariola Widulińska

więcej

Joanna Brockhusen

więcej

Renata Walczak

więcej

Katarzyna Witkowska – Nowakowska

więcej

Magdalena Kosmowska

więcej

Marzenna Szczepaniak

więcej

Renata Klimek

więcej

Aleksandra Lesińska

więcej

Jadwiga Kacprzak

więcej

Lidia Krupicz

więcej

Jolanta Cichoń

więcej

Magdalena Zdziechowska

więcej

Karolina Stechni

więcej

Współpraca

Forsafe jest niezależnym podmiotem powstałym jako odpowiedź na potrzeby płynące z różnych sektorów rynkowych w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych.