Obowiązek informacyjny rodo
Z dumą informujemy, że Kamil Wojciechowski, ekspert FORSAFE w zakresie ochrony danych osobowych, wystąpi jako prelegent podczas konferencji „Praktyka sprawowania funkcji Inspektora Ochrony Danych”, organizowanej przez Must Read Media.
Wydarzenie odbędzie się 4 listopada 2025 roku i będzie poświęcone praktycznym aspektom pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych (IOD) w organizacjach.
W swoim wystąpieniu Kamil Wojciechowski podzieli się doświadczeniami z codziennej pracy Inspektora Ochrony Danych oraz przedstawi dobre praktyki, które pomagają łączyć obowiązki nadzorcze z rzeczywistym wsparciem organizacji w utrzymaniu zgodności z przepisami.
Prelekcja ma na celu przybliżenie uczestnikom, jak skutecznie pełnić funkcję IOD w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu prawnym i technologicznym.
Dla zespołu FORSAFE udział w tym wydarzeniu to kolejny krok w realizacji naszej misji — wspierania organizacji w budowaniu odpowiedzialnego i skutecznego systemu ochrony danych osobowych.
📅 Data: 4 listopada 2025 r.
📍 Organizator: Must Read Media
🌐 Rejestracja: konferencje.mustreadmedia.pl
Zapraszamy do udziału i do zobaczenia na konferencji!
