Obowiązek informacyjny rodo

10 paź 2023

Ruszyły zapisy na 12. edycję Konwentu Ochrony Danych i Informacji!


Z nieukrywaną radością informujemy, iż w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy Rejestrację na 12. edycję Konwentu Ochrony Danych i Informacji. Tematem przewodnim tegorocznych wydarzeń będzie:

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, w tym roku ponownie spotkamy się z Państwem na żywo, w murach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Konwent ODO to ogólnopolskie wydarzenie, które od lat skupia pasjonatów tematyki związanej z ochroną danych oraz bezpieczeństwa informacji. W tej edycji, pod lupę specjalistów weźmiemy w szczególności zagadnienia związane z zapewnieniem odpowiedniej ochrony danym i informacjom dostępnym w środowisku cyfrowym.

Jak co roku, gwarancją najwyższej jakości merytorycznej Konwentu ODO będą zaproszeni przez nas Prelegenci, legitymujący się nie tylko fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, ale również znakomitym przygotowaniem i charyzmą.

Obecność na tym wydarzeniu znamienitych gości z różnych branż, będzie również znakomitą okazją do nawiązania kontaktów oraz poznania różnych perspektyw poruszanych zagadnień.

Konwent jest przyjaznym polem dla Inspektorów ochrony danych do wymiany doświadczeń i rozmów o problemach, z jakimi zmagają się w swojej pracy, ale także do spotkań z wykwalifikowanymi praktykami i uzyskania porad ekspertów.

 

Nie możesz przegapić takiej okazji, dlatego zapisz się już dziś. Do zobaczenia na Konwencie!