Obowiązek informacyjny rodo

28 sie 2023

XII. edycja Konwentu ochrony danych i informacji- już wkrótce ruszą zapisy!


XII. edycja Konwentu Ochrony Danych i Informacji

Miło nam poinformować, iż po dwóch latach edycji online Konwentu, w tym roku wracamy do stacjonarnej formy tego wydarzenia. Będzie to 12. odsłona organizowanych przez nas spotkań poświęconych zagadnieniom ochrony danych i informacji, które na stałe wpisały się już w kalendarz znawców i miłośników tej tematyki.

Pierwszy dzień Konwentu odbywać się będzie w sali konferencyjnej w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. To nasza ulubiona forma spotkań, gdyż umożliwia bezpośredni kontakt prelegentów z uczestnikami, jest również okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów.

Tego dnia, oprócz udziału w prelekcjach prowadzonych przez zaproszonych przez nas znamienitych specjalistów ze świata nauki, biznesu i administracji, będą Państwo również mogli zasiąść do stolików tematycznych, przy których odbywać się będą warsztaty.

Wystąpienia prelegentów w całości będą transmitowane w czasie rzeczywistym, aby umożliwić udział online w Konwencie tym z Państwa, którzy tego dnia nie będą mogli spotkać się z nami osobiście.

W drugim dniu Konwentu przewidzieliśmy warsztaty tematyczne prowadzone w wersji online przez specjalistów FORSAFE.

Aktualnie prowadzimy wzmożone działania nad organizacją Konwentu, ale już niebawem ruszą zapisy!

Zapraszamy na nasz dedykowany serwis Konwentu, w którym znajdziecie Państwo najbardziej aktualne informacje o tym wydarzeniu:

https://www.konwentodo.pl/