Obowiązek informacyjny rodo

04 gru 2023

XII Konwent Ochrony Danych i Informacji za nami.


  1. Konwent Ochrony Danych i Informacji za nami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stałym uczestnikom tego wydarzenia, tegoroczna edycja odbyła się w formie hybrydowej. Dnia 15 listopada 2023 r., mieliśmy przyjemność spotkać się z uczestnikami oraz zaproszonymi przez nas prelegentami na żywo, w pięknych wnętrzach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W pierwszej części Konwentu, w ramach tzw. Panelu eksperckiego, prelekcje wygłosili dla nas wybitni eksperci z zakresu bezpieczeństwa IT, prawniczka specjalizująca się w prawnej i organizacyjnej ochronie danych osobowych, autorzy publikacji naukowych, wykładowcy, doradcy, certyfikowani audytorzy oraz doświadczenie praktycy na co dzień zajmujący się i zgłębiający problematykę ochrony danych. Aby umożliwić udział w Konwencie tym, którzy nie mogli spotkać się z nami osobiście, wydarzenie to było również transmitowane w internecie. Po zakończonych wykładach, nasi goście odpowiadali na pytania zadawane przez uczestników z sali oraz za pomocą czatu online.

Po przerwie na lunch, rozpoczęła się druga część Konwentu, czyli tzw. warsztaty #Data Protection Mixer. Odbywały się one w kameralnych grupach, przy szczęściu stolikach tematycznych. Uczestnicy Konwentu w wersji stacjonarnej przysiadali się do dwóch wybranych przez siebie stolików, przy każdym z nich odbywały się wspólne dyskusje poświęcone zagadnieniom omawianym przez prelegentów.

Tydzień później, dnia 22 listopada odbyły się warsztaty #DataProtectionMixer, tym razem w formule online. Taka forma tego wydarzenia, umożliwiła uczestnikom wzięcie udziału we wszystkich warsztatach tematycznych zaplanowanych na ten dzień. Była to również okazja do zadawania przez uczestników pytań za pomocą czatu.

Dziękujemy za udział w organizowanym przez nas Konwencie wszystkim Uczestnikom oraz naszym Patronom honorowym i medialnym. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z tegorocznej edycji Konwentu tutaj. W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłorocznej edycji tego wydarzenia, prosimy o kontakt z nami na adres:  info@konwentodo.pl. Do zobaczenia za rok!