Obowiązek informacyjny rodo

Zespół

Piotr Kawczyński

Piotr Kawczyński

Zajmuję się szeroko pojętym bezpieczeństwem informacji od 2004 roku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa informacji poparte praktyką i kompetencjami m.in.: Audytora Wiodącego i Audytora Wewnętrznego a także licznych certyfikacji takich jak Microsoft Certified Professional, Microsoft Certified Technology Specialist i innych. Posiadam upoważnienie dostępu do informacji niejawnych z klauzulą „poufne”.Jestem odpowiedzialny za nawiązywanie współpracy oraz obsługę klientów, zarządzanie działalnością Spółki, a także za nadzór nad wdrożeniami systemów ochrony danych osobowych, jak również proces przygotowania i certyfikacji systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Pełnię funkcję Inspektora Ochrony Danych w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Biorę udział w licznych wydarzeniach branżowych związanych z tematyką bezpieczeństwa informacji jako prelegent oraz trener szkoleń (m.in.: Akademia BECK, Centrum Promocji Informatyki).

W latach 2013 – 2016 byłem wykładowcą na Podyplomowym Studium Ochrony Danych Osobowych, organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz ABW. Ukończyłem Podyplomowe Studium Ochrony Danych Osobowych, organizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Podyplomowe Studia Cyberbezpieczeństwo prowadzone przez Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni.

Jestem członkiem założycielem Związku Firm Ochrony Danych Osobowych, członkiem Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych oraz członkiem grupy roboczej ds. ochrony danych osobowych w Ministerstwie Cyfryzacji.

Pasjonuję się projektowaniem procesów przetwarzania danych osobowych oraz zagadnieniami związanymi z cyberbezpieczeństwem. Wolne chwile spędzam uprawiając jazdę na rowerze szosowym, trekking, podróżując i mobilnie fotografując.

Wybrane publikacje branżowe:

Ochrona danych osobowych medycznych

data publikacji: 1 wrz 2016  opis publikacji: CH Beck

opis publikacji: Rozdział IV. Zabezpieczenie danych osobowych medycznych

Polska i europejska reforma ochrony danych osobowych

data publikacji: 27 lip 2016  opis publikacji: Wolters Kluwer SA

opis publikacji: Cześć II Rozdział 5. Sprawdzenie i sprawozdanie przygotowywane przez administratora bezpieczeństwa informacji na wezwanie Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.


Katarzyna Cieślak

Katarzyna Cieślak

Posiadam wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętym bezpieczeństwie informacji. Jestem absolwentką Podyplomowego Studium Ochrony Danych Osobowych, organizowanego przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz ABW. Dysponuję również uprawnieniami audytora wewnętrznego w zakresie Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z normą 27001.W FORSAFE jestem odpowiedzialna za kompleksowe organizowanie i koordynowanie działań administracyjnych Spółki, utrzymywanie relacji z kontrahentami, a także za koordynację projektów polegających na wdrożeniu systemów ochrony danych osobowych.

Pełnię funkcję Inspektora Ochrony Danych w kilkunastu podmiotach na terenie całej Polski. Prowadzę liczne szkolenia z tematyki ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.

Gościnnie prowadzę wykłady na Podyplomowym Studium Ochrony Danych Osobowych, organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz ABW.

Wolne chwile spędzam aktywnie z rodziną – podróżujemy, jeździmy na rowerze oraz pływamy. Dodatkowo pochłaniam duże ilości interesujących książek, w szczególności kryminały, biografie i literaturę faktu.


Katarzyna Kaźmierczak-Kuśmierska

Katarzyna Kaźmierczak-Kuśmierska

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie Politechniki Łódzkiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania ze specjalnością Finanse i Rachunkowość. Posiadam długoletnie doświadczenie w podmiotach gospodarczych na stanowisku Office Manager. Zdobyłam nagrodę w kategorii Best Support. Ukończyłam z wyróżnieniem certyfikowane szkolenie pt.: “Obowiązki i uprawnienia ABI wobec organizacji i podmiotów zewnętrznych”. Wypełniam obowiązki Zastępcy Inspektora Ochrony Danych w kilku podmiotach na terenie Polski.W FORSAFE jestem odpowiedzialna za przeprowadzanie audytów formalno-prawnych, opracowywanie dokumentacji przetwarzania i ochrony danych osobowych, w tym polityk bezpieczeństwa danych osobowych oraz przygotowywanie upoważnień, oświadczeń, ewidencji, prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych dostosowanych do specyfikacji sektora i potrzeb indywidualnego Klienta.

Moje zainteresowania koncentrują się wokół nauki empirycznej, jaką jest medycyna, przede wszystkim w zakresie kardiochirurgii. Lubię długie spacery i piesze wędrówki, podczas których cieszę się możliwością spotkania z naturą i odkrywaniem tego, co nieznane.


Alicja Kawczyńska

Alicja Kawczyńska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Prawa i Administracji. Posiadam długoletni staż pracy w instytucjach finansowych na stanowiskach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta.W FORSAFE jestem odpowiedzialna za obsługę spraw biura, organizowanie spotkań i wydarzeń, kontakty z partnerami oraz potencjalnymi klientami.

Wolny czas spędzam na lekturze literatury krajoznawczo-turystycznej oraz na wędrówkach górskich.


Mateusz Widziszewski

Mateusz Widziszewski

Ukończyłem studia licencjackie i magisterskie Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Prawa i Administracji ze specjalizacją Administracji Gospodarczej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie związane z obsługą biura kancelarii prawnej, klienta biznesowego oraz opracowywaniem dokumentacji zdobyte w sektorze publicznym i prywatnym. Ukończyłem certyfikowane szkolenie pt.: “Praktyczne aspekty ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa”. Wypełniam obowiązki związane z przygotowaniem dokumentacji przetwarzania i ochrony danych osobowych.W FORSAFE zajmuję się przeprowadzaniem audytów formalno-prawnych, opracowaniem i przygotowaniem dokumentacji przetwarzania i ochrony danych osobowych w tym upoważnień, oświadczeń, ewidencji oraz ich aktualizacją, a także prowadzeniem szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Moje zainteresowania to urbanistyka oraz procesy związane z zagospodarowaniem przestrzeni miast. Pasjonuje mnie powstająca przestrzeń miejska. Wolne chwile spędzam aktywnie, grając amatorsko w siatkówkę oraz uprawiając biegi terenowe.


Dariusz Dobosz

Dariusz Dobosz

Ukończyłem studia licencjackie i magisterskie Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Zarządzania ze specjalizacją Zarządzanie w administracji publicznej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie związane z pracą w instytucji finansowej, gdzie zajmowałem się obsługą Klientów zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego. Ostatnie lata pracowałem w kancelarii prawnej. Do moich obowiązków należała kompleksowa obsługa podmiotów z sektora państwowej służby zdrowia wraz z tworzeniem niezbędnej dokumentacji.W FORSAFE zajmuję się przeprowadzaniem audytów, analizy procesów oraz ryzyka, opracowaniem i przygotowaniem dokumentacji przetwarzania i ochrony danych osobowych. Posiadam uprawnienia Audytora wewnętrznego z zakresu normy ISO 27001.

Moje zainteresowania to sport, polityka oraz nowe technologie. Wolne chwile spędzam aktywnie na długich spacerach, jeżdżę na rowerze oraz amatorsko gram w squasha i siatkówkę.


Sylwia Charzyńska

Sylwia Charzyńska

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym. Posiadam doświadczenie w pracy w jednostkach administracji państwowej i Kancelarii Notarialnej. W swojej dotychczasowej praktyce zawodowej przeprowadzałam również audyty jako “tajemniczy klient”.W FOSAFE wykonuję zadania związane z przeprowadzaniem audytów, opracowaniem i przygotowaniem dokumentacji przetwarzania i ochrony danych osobowych oraz współpracę z zespołami audytowymi. Posiadam uprawnienia Audytora wewnętrznego z zakresu normy ISO 27001.

W wolnych chwilach lubię oglądać programy kulinarne, piec ciasta i torty. Latem uwielbiam piesze wędrówki po górach, a zimą czytam kryminały.


Joanna Talaga-Glińska

Joanna Talaga-Glińska

Jestem Absolwentką studiów licencjackich na Wydziale Filologicznym oraz magisterskich
na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Łódzkiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze administracyjnej biura i bezpośredniej obsłudze klienta. Jako Manager ds. komunikacji marketingowej jestem odpowiedzialna za treść i formę reklam w prasie branżowej, przygotowywanie oraz uczestniczenie w imprezach i konferencjach dla klientów, koordynowanie kampanii promocyjnych. Posiadam doświadczenie w zakresie przygotowania i wdrażania systemów szkoleń online.W FORSAFE  jestem odpowiedzialna za budowanie wizerunku firmy w różnych obszarach i obecność w mediach społecznościowych. Organizuję spotkania i ważne wydarzenia. Prowadzę kampanie marketingowe, koordynuję kreację materiałów i informacji promocyjnych, realizuję założenia komunikacyjne dla klientów.

Tworzę e-kursy i wdrażam systemy szkoleń e-learningowych.

Prywatnie pasjonuję się wartościowym kinem, literaturą i dobrą muzyką.  


Mariola Widulińska

Mariola Widulińska

Od kilkunastu lat zajmuję się marketingiem i polityką sprzedażową firm. Buduję i rozwijam współpracę z najważniejszymi klientami. Mam za sobą współpracę z ministerstwami oraz podmiotami z sektora publicznego i prywatnego. Pod nadzorem PARP-u realizowałam jeden z największych ogólnopolskich projektów szkoleniowych, poprawiający funkcjonowanie 34 firm poprzez podniesienie kompetencji 345 menedżerów.W FORSAFE buduję i rozwijam dobre relacje z klientami oraz odpowiadam za negocjację i finalizację umów. Jestem zaangażowana w organizowanie spotkań i wydarzeń.

Pasjonuje mnie psychologia i flipnoza. Wolne chwile aktywnie spędzam na świeżym powietrzu.


Ewa Łągwa

Ewa Łągwa

Ukończyłam studia magisterskie Uczelni Łazarskiego w Warszawie na kierunku prawo oraz dwa kierunki studiów podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim, w tym między innymi studia z Ochrony Danych Osobowych. Posiadam doświadczenie w pracy w jednostkach samorządu terytorialnego w tym również na stanowisku Inspektora Ochrony Danych.W FORSAFE odpowiadam za opracowanie i przygotowanie dokumentacji w zakresie ochrony danych osobowych oraz pomoc zespołom audytowym w wykonywanych przez nich obowiązkach. Zajmuję się również obsługą klientów spółki w zakresie funkcji Inspektora Ochrony Danych.

W wolnych chwilach piekę wszelkiego rodzaju słodkości, chodzę na fitness i długie spacery z psem.


Piotr Kawczyński

Piotr Kawczyński

Katarzyna Cieślak

Katarzyna Cieślak

Katarzyna Kaźmierczak-Kuśmierska

Katarzyna Kaźmierczak-Kuśmierska

Alicja Kawczyńska

Alicja Kawczyńska

Mateusz Widziszewski

Mateusz Widziszewski

Dariusz Dobosz

Dariusz Dobosz

Sylwia Charzyńska

Sylwia Charzyńska

Joanna Talaga-Glińska

Joanna Talaga-Glińska

Mariola Widulińska

Mariola Widulińska

Ewa Łągwa

Ewa Łągwa