Obowiązek informacyjny rodo

Oferta

Socjotechnika


Celem przeprowadzenia audytu socjotechnicznego jest sprawdzenie odporności organizacji na różnego rodzaju scenariusze określonych działań lub ujawnienia poufnych informacji. Wykonując audyt socjotechniczny określamy granice dopuszczalnego postępowania, aby nie naruszyć zasad moralnych i obowiązujących przepisów prawa.

Wśród metod wykorzystywanych przez audytorów są m.in.:

  • Ataki emailowe (phishingowe) przeciw konkretnej osobie lub grupie osób w celu określenia podatności na złośliwe scenariusze.
  • Ataki telefoniczne symulujące wchodzenie w rolę, realizowane w celu znalezienia osoby lub grupy osób podatnych na taką formę ataku.
  • Ataki osobiste realizowane poprzez umieszczanie zainfekowanych nośników w określonym obszarze atakowanego.
  • Naruszenie bezpieczeństwa fizycznego poprzez uzyskanie nieautoryzowanego dostępu do budynku, które może być rozwinięte o próby zabrania wartościowych rzeczy lub informacji.

Czy chcesz się dowiedzieć czy Twoja organizacja jest odporna na ataki socjotechniczne?


    * dane obowiązkowe.
    Administratorem danych osobowych jest FORSAFE Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. 1 Maja 31/33. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i prawo poprawiania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne dla świadczenia usług.

    Obowiązek informacyjny RODO