Obowiązek informacyjny rodo

15 Lip 2020

Zarządzanie ryzykiem strony trzeciej – Sebastian Burgemejster gościem IX Konwentu Ochrony Danych i Informacji 7 października 2020 r.


Przed nami już IX edycja Konwentu Ochrony Danych i Informacji 2020.

To wydarzenie, które od lat obecne jest na mapie najważniejszych wydarzeń związanych z ochroną danych osobowych i zawsze stanowi cenną okazję do wymiany poglądów o najbardziej aktualnych problemach i bieżących zmianach związanych z bezpieczeństwem danych. Jak co roku do roli prelegentów zaprosiliśmy wybitnych specjalistów ze świata nauki, biznesu i administracji. Postanowiliśmy przybliżyć Państwu ich sylwetki i zaprosić do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Po raz pierwszy na Konwencie wystąpi Sebastian Burgemejster, Prezes Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska,  który zaprezentuje temat „Audyt dostawców. Dlaczego nie należy ufać nikomu?”.

Rok 2020 oprócz pandemii przyniósł również poważne wycieki danych w największych światowych firmach i korporacjach. W rozmowie z Piotrem Kawczyńskim Prelegent Konwentu opowiada dlaczego tak istotne jest przeprowadzenie audytu dostawców oraz analizy ryzyka strony trzeciej.

Link do rejestracji na IX Konwent Ochrony Danych i informacji