Obowiązek informacyjny rodo

Szkolenia online

Szkolenia online to zupełnie nowe rozwiązanie pozwalające przeprowadzić profesjonalne szkolenie w formie spotkania online z trenerem na żywo.

Dzięki tej formie Uczestnicy mają możliwość udziału w pełni interaktywne w zajęciach bez poczucia odległości. Nasza platforma umożliwia zadawanie pytań zarówno za pomocą mikrofonu jak i czatu, z którego można korzystać w trakcie całego spotkania. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne w trakcie szkolenia.

Szkolenia online od FORSAFE to:

 • Najwyższy poziom wiedzy przekazany w przystępny sposób
 • Wygoda, oszczędność oraz przyjazna platforma szkoleniowa
 • Kameralne grupy uczestników w „wirtualnych pokojach”
 • Gwarantowana przyjemna atmosfera, indywidualne podejście do Uczestników szkolenia
  oraz wsparcie techniczne
 • Nagranie ze szkolenia przekazane w formie linku do pobrania
 • Konsultacje merytoryczne przez 7 dni po szkoleniu
 • Bezpieczeństwo – szkolenia online są aktualnie najbezpieczniejszą formą nauki
 • Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia

Nowe terminy szkoleń podamy niebawem.

  Akceptuję regulamin szkoleń*
  Zobowiązuję się do uregulowania kosztu udziału w szkoleniu w terminie 7 dni po jego zakończeniu na podstawie otrzymanej faktury.*
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej Obowiązek informacyjny RODO dotyczącej przetwarzania danych osobowych w celu uczestnictwa w szkoleniu.*
  Administratorem danych osobowych jest FORSAFE Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. 1 Maja 31/33. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i prawo poprawiania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne dla świadczenia usług.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany w powyższym formularzu adres e-mail informacji handlowej od FORSAFE Sp. z o.o. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne. Mam prawo jej odwołania w każdym czasie.

  *WYMAGANE