Obowiązek informacyjny rodo

Szkolenia online

Profesjonalne szkolenia w formie spotkań online z trenerem na żywo. Szybkie i wygodne rozwiązanie dla Państwa firmy lub instytucji.

Oferujemy szkolenia odpowiadające na aktualne zapotrzebowania z zakresu ochrony danych. Spotkania prowadzą doświadczeni praktycy z tego obszaru. Zachęcamy do aktywnego udziału. W trakcie sesji możliwe jest zadawanie pytań i komentowanie treści, korzystając z czatu i mikrofonu. Zapewniamy pełną obsługę techniczną.

Szkolenia online od FORSAFE to:

 • najwyższy poziom wiedzy przekazany w przystępny sposób,
 • przyjemna atmosfera i indywidualne podejście do Uczestników,
 • stabilna platforma szkoleniowa i wsparcie techniczne,
 • kameralne grupy uczestników w „wirtualnych pokojach”.

Po szkoleniu otrzymują Państwo:

 • nagranie z sesji przekazane w formie linku do pobrania,
 • konsultacje merytoryczne przez 7 dni po zakończeniu spotkania,
 • certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Nowe terminy szkoleń!

szkolenie OPS pdf Szkolenia online

Program szkolenia

 

  Akceptuję regulamin szkoleń*
  Zobowiązuję się do uregulowania kosztu udziału w szkoleniu w terminie 7 dni po jego zakończeniu na podstawie otrzymanej faktury.*
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej Obowiązek informacyjny RODO dotyczącej przetwarzania danych osobowych w celu uczestnictwa w szkoleniu.*
  Administratorem danych osobowych jest FORSAFE Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. 1 Maja 31/33. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i prawo poprawiania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne dla świadczenia usług.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany w powyższym formularzu adres e-mail informacji handlowej od FORSAFE Sp. z o.o. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne. Mam prawo jej odwołania w każdym czasie.

  *WYMAGANE